نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


بنیاد مالی گلدمن سکس پیش‌بینی‌های خود را در رابطه با ارزش سهام اپل را به‌میزان ۲۰ درصد افزایش داده است.

بنیاد مالی گلدمن سَکس پیش‌بینی‌ خود پیرامون ارزش سهام اپل را از ۲۰۰ دلار به‌ازای هر سهم به ۲۴۰ دلار به‌ازای هر سهم افزایش داده است. با رسیدن ارزش اپل به یک میلیارد دلار، این بنیاد مالی پذیرفته است که پیش‌بینی‌های آن‌ها پیرامون ارزش سهام اپل کاملا اشتباه بوده است.

همچنین، این بنیاد پیش‌بینی‌های خود پیرامون نسل بعدی آیفون را بیان کرده و دیدگاه منفی‌گرایانه‌ی پیشین خود را تغییر داده است. یکی از تحلیل‌گران گلدمن‌ سکس به‌نام راد هال در این رابطه گفته است:

ما از این موقعیت استفاده می‌کنیم تا دیدگاه محتاطانه‌ای که در فصل تابستان اتخاذ کرده‌بودیم را کنار بگذاریم. ما پیش‌بینی می‌کردیم که تقاضا برای آیفون ۱۰ کمتر [از میزان فعلی] باشد و سهام اپل نیز با افت روبه‌رو شود؛ اما هیچ‌کدام از آن‌ها اتفاق نیفتاد.

اپل

روز جمعه در جریان معاملات، ارزش هر سهام Apple با افزایش ۰.۷ درصدی به ۲۲۴ دلار و ۶۵ سنت رسید؛ این رقم نشان‌دهنده‌ی اخلاف ۷ درصدی با پیش‌بینی‌های گلدمن سکس بود. البته با انتشار نامه‌ی اپل مبنی بر تاثیر منفی تعرفه‌های اعمال شده توسط دولت دونالد ترامپ بر کالاهای چینی، ارزش سهام کوپرتینونشین‌ها با افت ۰.۸ درصدی به ۲۲۱ دلار و ۳۰ سنت رسید.

پیش‌بینی‌های کنونی خبر از در نظر گرفتن برچسب قیمت ۶۹۹ دلاری برای آیفون ۹ اپل می‌دهند؛ اما براساس تخمین گلدمن سکس، قیمت این محصول ۸۴۹ دلار خواهد بود. به‌گفته‌ی هال، قیمت آیفون ۹ ممکن است «به ۸۰۰ دلار نیز برسد»، اما وی احتمال نمی‌دهد که اپل به مبلغی کمتر از ۸۰۰ دلار بسنده کند؛ به‌ویژه پس از اینکه مشخص شد تقاضا برای آیفون ۱۰ بیشتر از حد انتظارات در چند ماه گذشته است. به‌گفته‌ی هال:

اپل بار دیگر ثابت کرد که حساب باز نکردن روی این شرکت کار آسانی نیست.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوستان

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها