نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


مجموعه‌ی  بعدی کریتیو کلود ادوبی از سیستم‌ عامل‌های قدیمی‌تر ویندوز و مک پشتیبانی نمی‌کنند. 

اگر عکاس هستید و از برنامه‌های مجموعه‌ی Adobe Creative Cloud مثل فتوشاپ استفاده می‌کنید و تمایلی هم به ارتقای سیستم‌عامل خود ندارد در آینده به مشکل خواهید خورد. به نقل از ادوبی نسخه‌ی بعدی Creative Cloud از نسخه‌‌های قدیمی سیستم‌عامل ویندوز و مک پشتیبانی نمی‌کند.

 برای کاربران ویندوز، ویندوزهای قبل از به‌روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ (v1607) که در ۲ آگوست ۲۰۱۶ منتشر شد و برای کاربران مک سیستم‌عامل قبل از Mac OS 10.11 که در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۵ منتشر شد تحت پشتیبانی قرار ندارند. به نقل از ادوبی مزیت اجبار کاربران به استفاده از جدیدترین نسخه‌های سیستم‌عامل استفاده این است که برنامه‌ها می‌توانند از آخرین فناوری‌ها و امکانات سیستم‌عامل‌ها برخوردار شوند.

اگر از نسخه‌ی قدیمی‌تر سیستم‌عامل استفاده می‌کنید که تحت پشتیبانی به‌روزرسانی بعدی ادوبی قرار ندارند می‌توانید از نسخه‌های قدیمی‌تر برنامه‌های Creative Cloud (فتوشاپ، لایت روم، ایلاستریتور و …) استفاده کنید؛ اما اگر می‌خواهید از جدیدترین نسخه‌های فتوشاپ و لایت‌روم Creative cloud استفاده کنید راهی به‌جز به‌روزرسانی سیستم‌عامل ندارید.

فتوشاپ و لایت روم

نرم‌افزار Creative Cloud Desktop که به مدیریت نصب برنامه‌ها می‌پردازد حتی بعد از انتشار نسخه‌ی بعدی CC به فعالیت خود روی سیستم عامل‌های قدیمی‌تر هم ادامه می‌دهد (حداقل ویندوز ۷ و Mac OS X v10.9 Mavericks). به نقل از ادوبی:

با تأکید بر نسخه‌های مدرن‌تر سیستم‌‌عامل‌های ویندوز و مک می‌توانیم بیشتر روی توسعه‌ی امکانات و قابلیت‌های درخواستی اعضا تمرکز کنیم و درعین‌حال بازدهی سخت‌افزار را به حداکثر برسانیم.

مدت‌هاست که عکاس‌ها از مشکلات باگ و عملکردی نرم‌افزارهای ادوبی به‌ویژه لایت‌روم شکایت دارند. ادوبی با اتخاذ این سیاست، بازدهی برنامه‌های خود را به حداکثر می‌رساند.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوستان

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها